Exotické dovolenky        Lyžovačky       Zájazdy All inclusive       Plavby loďou

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Zájazd na F1, Hungaroring

Maďarsko

ID zájazdu: 24932

od 199,00€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky?Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
07.08.2016 1 dní First minute Autobusová 199,00 €

Informácie o zájazde

F1

zážitok, ktorý treba počuť na vlastné uši. Poďte s nami na

Zájazd na F1

. Vychutnajte si pravú atmosféru pretekov

Formuly 1

.    

Okruh F1 v Budapešti Hungaroring

bol vystavaný v roku 1985 za výraznej podpory šéfa FOCA Bernieho Eclestonea. Je postavený na piesočných svahoch pri Budapešti. Je to okruh s mnohými zákrutami a len s krátkymi rovinkami a neumožňuje veľa príležitostí na predbiehanie, no napriek tomu sa tu jazdia dramatické preteky. Napriek mnohým snahám vyškrtnúť tento okruh z kalendára, ostal počas celých deväťdesiatych rokov jediným zástupcom východnej Európy.

Okruh F1 Hungaroring 

sa nacházda 20 km východne od Budapešti. Najjednoduchší přístup je po diaľnici M3 z Budapešti na Debrecen.   Vzdialenosť z Bratislavy na areál okruhu F1 Hungaroring  Budapešť : 230 km

Charakteristika okruhu F1 Hungaroring:

Jediná stredoeurópska veľká cena F1 sa jazdí od roku 1986. Jedná o najdostupnější závod F1 pre fanúškov zo Slovenska. Z prírodných tribún je veľmi dobrý prehľad o dianí na trati. Úzka trať plná zatáčiek komplikuje predbiehanie a nedopraje jazdcom žiaden oddych. Povrch trati bývá často pokrytý jemnou vrstvou piesku, čo zvyšuje riziko výjazdu z optimálnej stopy. Závod sa jazdí vo veľkom teple, čo v kombinácii s najväčšou časovou dľžkou robí pretek mimoriadne fyzicky náročným.

Program:

Odchod na F1 o 7:00 z parkoviska spred Istropolisu v Bratislave autobusom smerom na Maďarské hranice. Možný nástup i v Komárne.  Okolo 11:00 hodiny príchod na okruh F1 Hungaroring. Klienti tu dostanú inštrukcie ako si nájsť svoje miesta. 11:45-12:20 Porsche Supercup Race (14 laps) 12:30-13:15 Formula One Paddock Club Pit Walkabout 12:30 Formula One Drivers' parade 12:45-13:15 Formula One Grid Presentation 13:30 Formula One Pit lane open 13:45 Formula One Pit lane closed 14:00 Formula One Grand Prix of Hungary (70 laps) 15:50 Formula One Winners ceremony cca hodinu po pretekoch F1 odchod na Slovensko      Náš zájazd na F1 Vás dostane do atmosféry tejto veľkolepej oslavy rýchlosti.  

Poznámka:

je veľmi pravdepodobné, že priamo na okruh nedovolia organizátori prenos vlastných jedál a nápojov, z dôvodu bezpečnosti a samozrejme z dôvodu zakúpenia si občerstvenia priamo v stánkoch areálu.   Zľava junior platí pre deti do 13 rokov. Na požiadanie je dieťa povinné pri vstupe vek preukázať pasom.


© 2014 Copyright eDovolenky.sk