Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Paríž - Disneyland

Francúzsko

Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
27.03.2015 dní 0,00 €

Informácie o zájazde

Paríž - Disneyland:

Nechajte sa uniesť neopísateľnou atmosférou čarovného Paríža a prežite krásne chvíle v jednej z najkrajších svetových metropol. Zo všetkých kútov mesta na vás dýcha spojenie histórie, kultúry, jedinečnej architektúry, umenia, romantiky a krásy. Potešte seba aj svojich blízkych. Vydajte sa s nami objaviť toto kúzelne mesto a zažite neopakovateľný deň plný zábavy v Disneylande.

Program zájazdu

 

1. DEŇ:

Odchod z BA v poobedňajších hodinách. 

2. DEŇ:

Príchod do Paríža v ranných hodinách. Prehliadka mesta s naším skúseným sprievodcom začne v najstaršej časti mesta – na ostrove Île de la Cité, na ktorom sa nachádza najznámejšia katedrála na svete Notre Dame – rímskokatolícky katedrálny chrám postavený v gotickom štýle. Z ostrova Île de la Cité sa presuniete do Louvre – palácový komplex rozprestierajúci sa v centre Paríža, kedysi sídlo francúzskych kráľov, dnes sa tu nachádza jedno z najznámejších a najväčších múzeí na svete v ktorom nájdete aj slávny obraz Mona Lízy od Leonarda Da Vinciho. Odtiaľ sa prechádzkou cez Tulerijske záhrady a Námestie Svornosti - Place de la Concorde presuniete na najširšiu a najprestížnejšiu ulicu v Paríži Champs-Élysées. Prechádzka po ulici, ktorá je často označovaná ako najkrajšia na svete, vás zaručene očarí svojim šarmom, prepychom a luxusom. Posledná zastávka bude pri jednom z najznámejších a najokúzľujúcejších divov sveta - Eiffelovej veži. Veža vznikla na počesť výročia Veľkej Francúzskej revolúcie ako symbol tzv. Svetovej čestnosti. Eiffelova veža zo seba vyžaruje priam magickú atmosféru a pohľad z jej vrcholu na celý Paríž vo vás určite zanechá jeden z najemotívnejších momentov celého zájazdu.   Vo večerných hodinách presun na hotel.  

3. DEŇ:

Po raňajkách bude nasledovať návšteva Disneylandu, kde prežijete doslova rozprávkový deň. Tento jedinečný zábavný park je zárukou úsmevu na perách nielen pre malých ale aj veľkých. Disneyland sa skladá z dvoch tematických parkov Disneyland Park a Walt Disney Studios Park, zábavného centra Disney Village , golfového ihriska, niekoľkých hotelov a nákupnej štvrti. Stretnete sa so všetkými rozprávkovými bytosťami zo sveta Walta Disneyho, na vlastnej koži zažijete adrenalínové horské dráhy a iné vzrušujúce kolotoče ako aj mnohé iné atrakcie a vystúpenia. V Disneyland parku si prejdete niekoľkými časťami, ktoré sú tematicky zamerané. Presuniete sa napríklad do doby divokého západu, alebo stretnete pirátov z Karibiku, prípadne sa zahráte na Indiana Jonesa a budete čeliť mnohým nástrahám. Tento jedinečný deň sa ukončí veľkolepým nočným ohňostrojom.   Vo večerných hodinách odchod z Disneylandu na Slovensko.  

4. DEŇ:

Príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách.


© 2014 Copyright eDovolenky.sk