Dovolenka v Karibiku už od 959 €    Pattaya od 535 €

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Prečo nakupovať v CK Desirea

Kúpiť dovolenku u nás sa Vám naozaj oplatí!

Predávame zájazdy všetkých spoľahlivých cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom trhu. Sme autorizovaným predajcom, zastupujeme slovenské, české, rakúske a nemecké cestovné kancelárie. Zastupujeme aj najväčšie európske cestovné kancelárie - Thomas Cook, Neckermann, TUI, Gulet

Sme oficiálny zmluvný predajca zájazdov cestovných kancelárií teda sme aj riadnym predajným miestom. Keď nakupujete u nás, akoby ste nakupovali priamo v CK Satur, Hydrotour, Koala, Turancar či u iného tour operátora. Nákup u nás má však viacero výhod. Máme rovnaké ceny ako materská cestovná kancelária. Platia u nás všetky zľavy, bonusy aj vernostné programy. Napríklad bonusy verným zákazníkom, First minute a Last minute ceny, zľavy pre držiteľov kariet Isic, Euro 26, Lyoness... atď.

Na základe zmlúv predávame zájazdy za rovnaké ceny, ako materská CK. V prípade nesprávneho zadania ceny nám z centrály materskej CK zmluvu vracajú na úpravu.

Prejdime k tomu najzaujímavejšiemu a síce - k Vašim výhodám:

 

1.)   Výhody

U nás nezaplatíte ani o cent viac ako pri nákupe u materskej CK

 

2.)   Šetríme Vám čas a peniaze

U nás máte všetky CK pod jednou strechou! Čo to pre Vás znamená? Ušetríte čas.

Obehať všetky CK a porovnať si ich ponuky fyzicky nie je možné zvládnuť. Len slovenských CK je viac ako 80, sídlia po celom Slovensku a nie všetky majú vlastný web. Ďalej treba rátať aj s časom potrebným na naštudovanie ich katalógov. A je tu ešte jedna skutočnosť! Z katalógov nezistíte, či sú dané hotely vypredané alebo nie. Museli by ste telefonovať do všetkých cestoviek a zisťovať dostupnosť voľných kapacít. Na našej webovej stránke edovolenky.sk máme denne aktualizovanú ponuku. Tu prechádzame k druhej pre Vás zaujímavej skutočnosti.

-   Šetríme Vám peniaze. Nemusíte nikam volať ani nikam chodiť, pretože všetko zistíte na počkanie u nás. Voľné kapacity aj aktuálne ceny. Na vašu žiadosť Vám zavoláme. Za hovor zaplatíme my. Taktiež môžete využiť naše zelené číslo.

-   Najdôležitejšia a najväčšia výhoda agentúrneho predaja teda aj výhoda je, že Vám vieme okamžite porovnať cenu vami vybranej dovolenky. Čo to pre Vás znamená?

Napríklad hotel Hilton Long Beach v Egypte v letovisku Hurghada ponúkajú minimálne 4 slovenské cestovné kancelárie a cenový rozdiel medzi najvýhodnejšou a najdrahšou ponukou býva až 160,- EUR na osobu! Tento rozdiel môže byť ešte väčší, ak jedna z nich ponúkne napríklad posledné dve voľné miesta za výpredajovú cenu so zľavou až 35%. To sa občas stáva, hlavne ak dovolenku kupujete deň pred odletom. Ani jedna CK Vám nepovie choďte vedľa do CK XY tam majú túto dovolenku lacnejšiu, alebo tam majú dnes super akciu. My Vám to povieme! Týmto Vám vieme ušetriť desiatky EUR. Pri kúpe dovolenky pre celú rodinu rozdiel výrazne narastie! 

3.)   Záleží nám na Vašej spokojnosti

Na počkanie a na vaše vyžiadanie Vám skontrolujeme vami vybraný hotel na renomovaných svetových portáloch, kde svoje recenzie k hotelom zverejňuje prevažne svetová klientela. Čo to pre Vás znamená? Vyhnete sa tak nákupu lacnej avšak nevhodnej dovolenky! Z katalógov či z internetových stránok cestovných kancelárií sa často nedajú zistiť dôležité informácie. Napríklad si vyberiete nádherný apartmánový hotel s vlastnou plážou 4* ponúkaný za vynikajúce ceny. Po príchode do hotela však zistíte, že v jeho blízkosti je farma a splašky z nej sa morskými prúdmi dostávajú až do zálivu pred váš hotel. Podľa toho ako fúka vietor cítite v ovzduší smrad z farmy. Ak sa chcete okúpať v čistej vode ostáva Vám bazén alebo 1,5 km vzdialené pláže... Toto je reálny príklad z jednej známej bulharskej destinácie.

4.)   Nemáte hotovosť? Nevadí! Dovolenky na splátky!

Predávame dovolenky aj na splátky cez Quatro, Cetelem a Home Credit. Bližšie informácie nájdete na našich stránkach www.dovolenkanasplatky.sk .

 

5.)   Darčeková poukážka zadarmo

Ku všetkým produktom ktoré predávame, Vám na mieru a zadarmo vyhotovíme darčekovú poukážku s venovaním, ktoré nám nadiktujete.

 

6.)   Cestovný agent zadarmo

Hľadáte all inclusive hotel***** priamo na pláži, s animáciami a aquaparkom pre deti, s tenisovým kurtom, fitness centrom... a to všetko do 500,- € na osobu? Odborne Vám pomôžeme nastaviť systém, ktorý Vám zadarmo takéto ponuky ustráži a bude posielať na váš mail v pravidelných intervaloch. Cestovného agenta si môžete nastaviť aj sami.

 

7.)   Naše služby

-   Predaj zájazdov: Poznávacie zájazdy, Pobyty pri mori – letné dovolenky, Pobyty pri mori počas celého roka, Exotika, Pobytovo poznávacie zájazdy, Jednodňové výlety, Plavby loďou, Letecké Eurovíkendy, Lyžovačky, Pútnicke zájazdy, Dovolenky pre deti – dovolenky a výlety vhodné pre rodiny s deťmi, Zájazdy pre školy, Firemné výlety a zájazdy, Wellnes pobyty, relax a liečebné pobyty

-   Zájazdy šité na mieru pre jednotlivcov aj pre skupiny – zabezpečíme Vám letenky, hotel, cestovné poistenie, transfer z letiska do hotela, sprievodcu, či objednáme auto v požičovni. Sprievodca Vám spraví prehliadku toho čo si sami vyberiete. Ukáže Vám pamätihodnosti, ale aj kde sa dobre a lacno nakupuje, či kde sa môžete chutne najesť. Služby sprievodcu si môžete objednať na jeden či dva dni. Ostatok Vášho pobytu si môžete po inštruktáži od sprievodcu užiť sami.

-   Predaj cestovného poistenia

-   Predaj leteniek do celého sveta

-   Predaj ubytovacích kapacít po celom svete

-   Rezervácia osobných vozidiel v renomovaných svetových požičovniach s pristavením auta podľa vášho želania (Rent - a - Car)

-   Predaj vstupeniek na kultúru, šport, koncerty, festivaly, prednášky, ochutnávky a na iné podujatia u nás aj v zahraničí. Sme predajným miestom pre Ticketportál, Ticket Art, Predpredaj, Ticketpro a Eventim.

 

8.)   Naše vlastné zájazdy

-   Poznávacie zájazdy šité na mieru pre jednotlivcov Londýn, Paríž, Rím – zabezpečíme Vám letenky, hotel, transfer z letiska do hotela a späť, sprievodcu, poistenie... + od nás zadarmo dostanete turistického sprievodcu v knižnej podobe

-   Dovolenky na mieru v Turecku pre jednotlivcov – zabezpečíme Vám letenky, transfer do hotela, All inclusive hotel, fakultatívne výlety, sprievodcu, poistenie...

-   Pobyty pri mori šité na mieru klienta pre jednotlivcov aj skupiny na najkrajšom Kanárskom ostrove Gran Canaria s odletom z Bratislavy. Príjemná celoročná klíma Kanárskych ostrovov (zimný priemer 25°C, leto 29°C) im dala prívlastok ostrovy jari.

-   Zájazdy a jednodňové výlety šité na mieru pre skupiny, firmy a školy

-   Jednodňový zájazd na F1 Budapešť Hungaroring (doprava, vstupenky, občerstvenie, sprievodca, poistenie)

-   Zájazdy na futbal: Anglicko, Nemecko, Španielsko, Taliansko (vstupenky, letenky, hotel, transfer do hotela, poistenie)

-   Jednodňový zájazd do malebného Rakúskeho mestečka Tulln na najväčšiu výstavu kvetov v EU

-   Budapešť pre deti - Vidám park, ZOO, Tropikárium

-   Jednodňový zájazd Osvienčim

-   Poznávací zájazd Černobyľ – mesto nikoho© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.