Letecky z Viedne  Kuba, Domikánska, Jamajka, Antily, Kajmany, Bahamy, Aruba, Portoriko, Trinidad, Barbados Exotika z Viedne.

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Londýn letecky pre školy a kolektívy

Školské a kolektívne zájazdy

LONDÝN LETECKY 4 DNI / 3 NOCI

1. deň: Odlet z Bratislavy do Londýna. Transfer na hotel, odloženie batožiny a začiatok pešej prehliadky Londýna.
Časť City – St. Paul’s Cathedral, najväčšia protestantská katedrála a štvrtá najväčšia kresťanská sakrálna stavba na svete. Zdvíhajúci sa most Tower Bridge, stredoveká rezidencia a pevnostná stavba Towe of London (fakultatívne prehliadka expozície anglických korunovačných klenotov a historickej zbrojnice)

2. deň: Londýn – pokračovanie v pešej prehliadke: Hyde Park, Buckingham Palace – londýnske sídlo kráľovnej, St. James’s Park, rušné Trafalgar Square s pomníkom admirála Nelsona, Piccadilly Circus, budovy parlamentu (Houses of Parliament) s presláveným Big Benom, Westminsterské opátstvo, kostol kde sú korunovaní a pochovávaní anglickí králi, obrie koleso London Eye.

3. deň: Raňajky, výlet nadzemným vlakom alebo loďou do Greenwichu: Kráľovskéobservatórium, nultý poludník. V popoludňajších hodinách prehliadka Britského múzea a návšteva štvrte Kensington. Aké by to bolo navštíviť Londýn a nedať si večeru v typickom anglickom pube? (fakultatívna večera)

4. deň: Po raňajkách voľno na nákupy na známej Oxford Street, Bond Street, či na návštevu múzeí Prírodovedno-historického, Vedecko-techického, Madame Tussaud’s alebo Múzea Sherlocka Holmesa na svetoznámej adrese 221B Baker Street. Transfer na letisko a odlet domov.

 

Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe: 539 €

Cena zahŕňa: Leteckú dopravu Bratislava – Londýn – Bratislava, letiskové poplatky, príručná batožina, transfer letisko – hotel – letisko, 3x ubytovanie v 3* hoteli v Londýne, 3x bufetové raňajky, sprievodcu CK a poistenie proti insolventnosti CK.

Cena nezahŕňa: Vstupy podľa programu, miestnu dopravu, komplexné cestovné poistenie, fakultatívna večera v anglickom pube 21 €.

Upozornenie: Zmena letových časov a programu vyhradená.

 

 

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0917 881 999 alebo emailom na objednavka@desirea.sk
Cena zájazdu:539 €
Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.