Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Osvienčim, Krakov a Vielička

Poznávacie zájazdy pre školy a skupiny.

Poznávací zájazd Osvienčim, Krakov, Wieliczka

1. deň: Odchod v skorých ranných hodinách zo Slovenska. Presun do Osvienčimu – jeden z najrozsiahlejších nacistických koncentračných táborov (pamiatka na zozname UNESCO). Osvienčim - symbol holokaustu, genocídy a utrpenia. Následne krátky presun do druhého tábora v Brezinke (Birkenau), Vo večerných hodinách príchod do hotela v širšom centre Krakova, nocľah. Osobné voľno.

2. deň: raňajky, celodenná prehliadka kráľovského mesta Krakov – bývalé hlavné mesto Poľska s najväčším námestím v strednej Európe – Rynek Glowny, hradný kopec Wawel – hrad s katedrálou sv. Václava(korunovačné miesto poľských kráľov), Jagelonská univerzita, Múzeum Czartoryjských (je tu vystavený známy obraz Leonarda da Vinciho - Dáma s hranostajom). Osobné voľno. Vo večerných hodinách návrat na hotel.

3. deň: raňajky, prehliadka židovskej štvrti Kazimierz s jedinečnou a zachovalou atmosférou, osobné voľno, krátky presun do Wieliczky (pamiatka na zozname UNESCO) – je najväčšou soľnou baňou v Európe. Ťažba soli tu prebiehala už od 12. storočia. V soli sú vytesané nádherné miestnosti, sochy, fresky. Hĺbka bane dosahuje až 250 m. Návštevníkov čaká 2 hodinová prehliadka plná prekvapení. Popoludní transfer späť na Slovensko. Príchod v neskorých večerných hodinách.


Orientačná cena:
220,00 EUR/ osoba (pri počte osôb 20)
147,00 EUR/ osoba (pri počte osôb 30)
110,00 EUR/ osoba (pri počte osôb 40)

Presná kalkulácia bude vypočítaná na základe počtu prihlásených a miesta nástupu (kalkulované z BA). Pri skupinových zájazdoch nad 20 osôb (školy, kolektívy) majú 2 osoby (pedagóg, organizátor) cestu zdarma.

Cena zahŕňa:
dopravu luxusným autobusom 2x ubytovanie v 3* hoteli, 2x kontinentálne raňajky, parkovné, služby sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov, insolventnosť CK, DPH.

Cena nezahŕňa: Komplexné cestovné poistenie štandard 1,75 EUR deň/osoba, Komplexné cestovné poistenie plus 2,15 EUR deň/osoba, 1-lôžková izba 55,- EUR, Vstupy do pamiatok a múzeí.

Vstupné:
Wieliczka Lístok pre dospelých 43zł/osoba, zľavnený- 29zł/osoba+poplatok za sprievodcovské služby 235zł (skupina do 35 ľudí)/ alebo 2. možnosť: 156zł/ poľský sprievodca +80zł-poplatok za moje tlmočnícke služby.
Oświecim: 280zł- sprievodcovské služby so slovenským výkladom (skupina do 30 ľudí)
Krakow: mariánsky kostol 6zł/ dospelí, 3zł deti a mládež, katedrála 11zł/ dospelí- skupina, zľavnený – skupina 6zł/osoba
V prípade záujmu: múzeum v podzemí Sukienníc: 10zł/ osoba (skupina)
V židovskej štvrti: stará synagóga: dospelí 8zł/osoba, deti a mládež 6zł/osoba, synagóga Remuh 5zł- dospelí, 3zł- zľavnený lístok
Wawel: poplatok za rezerváciu 38zł+sprievodcovské služby (kráľovské komnaty 75zł/ kráľ. komnaty + pokladnica a zbrojnica 115zł+ kráľ. komnaty lístok pre dospelých 17zł/osoba, zbrojnica +pokladnica- lístok pre dospelých 17zł.

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0917 881 999 alebo emailom na objednavka@desirea.sk
Cena zájazdu:110 €
Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.