Letecky z Viedne  Kuba, Domikánska, Jamajka, Antily, Kajmany, Bahamy, Aruba, Portoriko, Trinidad, Barbados Exotika z Viedne.

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Hrad Červený Kameň a jaskyňa Driny

Zájazdy a výlety pre kolektívy.

Počiatky hradu Červený kameň, alebo tiež Bobrí hrad, rozpínajúceho sa na vrchu Malých Karpát, siahajú do prvej polovice 13. storočia. Na svojich majetkoch ho dala postaviť česká kráľovná-vdova Konštancia Uhorská. Hrad sa však nenachádza na mieste, kde mal pôvodne stáť. Rozuzlenie sa dozviete v povesti, ktorá sa k viaže k jeho vzniku.

Program zájazdu:

Návštevníci hradu si môžu vybrať prehliadku z pestrej ponuky rôznych okruhov. Medzi ne patrí napr. Muzeálny okruh predstavujúci interiéry šľachtického a meštiackého sídla od konca 15. storočia. Môžete sa dozvedieť aj niečo o unikátnej salle terrene, hradnej lekárni, kaplnke Nanebovzatia Panny Márie, kabinete zbraní. Zaujímavosti poskytuje aj okruh Renesančná pevnosť, prehliadka Hradnej strážnice a mnohé iné.
Školy alebo skupiny si môžu vybrať z pestrej ponuky tematických programov, napríklad Život na hrade, Ako bolo za Márie Terézie, Nepriateľ pred bránami a iné.

Po prehliadke hradu nasleduje návšteva jaskyne Driny, ktorá je jedinou sprístupnenou jaskyňou na západnom Slovensku. Nachádza sa v Smolenickom krase v Malých Karpatoch juhozápadne od Smoleníc. Jaskyňa ponúka zaujímavú prehliadku jazier, vodopádov a chodieb spájajúcich jednotlivé siene.

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0917 881 999 alebo emailom na objednavka@desirea.sk
Cena zájazdu:10 €
Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.