Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Planetárium Maximiliána Hella v Žiari a Múzeum mincí Kremnica

Jednodňový zájazd autobusom

Ak vás zaujíma čo sa deje vo vesmíre a chcete pozorovať nebeské telesá na dennej i nočnej oblohe, krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella je to správne miesto, kde to všetko môžete absolvovať. Hvezdáreň je kultúrno-výchovné zariadenie prírodovedného charakteru, ponúkajúce rozšírenie poznatkov z astronómie a príbuzných prírodných a technických vied. Pre žiakov nižších ročníkov sú pútavé napr. Uffove dobrodružstvá, Alexov svet vesmírnych tajomstiev, pre starších sú vhodné programy Universum, Za Slnkom piatich kontinentov a i.  

Program zájazdu:

Štandardný program, trvajúci cca 120 minút, zahŕňa audiovizuálne pásmo v planetáriu, videofilm, alebo odbornú prednášku. Taktiež je možná prehliadka meteorologickej stanice so sprievodným slovom odborného pracovníka.
Program pre základné školy je rozdelený do troch na seba nadväzujúcich častí - Hviezdna sála, Ufo sála, v ktorej sa žiaci interaktívnym spôsobom dozvedia niečo o vzniku, vývoji a rozdelení telies slnečnej sústavy a nakoniec nasleduje Pozorovateľňa. Tu sa za priaznivého počasia uskutoční pozorovanie Slnka.

Ďalej nasleduje návšteva historického banského mesta Kremnica vrátane prehliadky Mestského hradu s gotickým kostolom sv. Kataríny, Barokového trojičného stĺpu, Hodinovej veže a Múzea mincí a medailí s možnosťou vyskúšať si razenie mincí. Múzeum ponúka školským skupinám rôzne vzdelávacie aktivity a sériu animačných programov. 

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0917 881 999 alebo emailom na objednavka@desirea.sk
Cena zájazdu:15 €
Cestovný agent

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.