Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Kvetinový Kroměříž - palác, záhrady a výstava kvetov

Česká republika, Zlínsky kraj, Kroměříž


ID zájazdu: 944287

od 24,90€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
02.05.2020 1 dní First minute Autobusová 24,90 € Vybrať termín

Informácie o zájazde

Popis a program zájazdu:
Spoznajte kvetinový Kroměříž preslávený nádhernými záhradami, ktoré patria k najznámejším záhradným dielam na svete, arcibiskupský palác – obľúbené miesto filmárov a navštívte výstavu kvetov a záhrad Floriu.Program:
odchod v ranných hodinách z jednotlivých nástupných miest. V dopoludňajších hodinách príchod do Kroměřížu. Ako prvé si prehliadnete Arcibiskupský zámok s prekrásnymi záhradami, ktorý patrí k dominante mesta a je veľkým magnetom pre všetkých návštevníkov.

Spolu so záhradami je zámok zapísaný do zoznamu UNESCO. Počas prehliadky budete mať možnosť uvidieť unikátnu obrazovú galériu, knihovňu so vzácnymi glóbusmi, lovecký salón....

Kvôli zachovalému a pôvabnému interiéru je zámok vyhľadávaný aj filmármi. Natáčal sa tu film Amadeus, Napoleon, Nehynúca láska alebo rozprávky Žabí princ, Peklo s princeznou a mnoho ďalších.

Prechádzka po očarujúcich záhradách – po Květnej záhrade a po Podzámeckej záhrade bude skutočný balzam na dušu. Květná záhrada patrí medzi najznámejšie záhradné diela v celosvetovom merítku.

Geometricky strihaná zeleň, kvetinové ornamenty, sochárske diela, vodné prvky... a množstvo pestrofarebných kvetov uvidíte v jednej z najkrajších záhrad v Čechách. Pôvab záhrady môžete obdivovať v každom ročnom období.

V samotnom srdci záhrady stojí osemboký pavilón (rotunda), ktorého čarovný interiér je zdobený mytologickými výjavmi. V Podzámeckej záhrade nájdete vyše 200 druhov vzácnych stromov z rôznych kútov Európy, Ameriky a Ázie.

Neskôr zavítate na výstavu kvetov a záhrad Floriu, ktorej pýchou je niekoľko okrasných záhrad, napríklad japonská, provensálska, stepná... Na výstave môžete obdivovať krásne kvetinové plochy i vzácne stromy,... Nakúpiť si budete môcť kvetiny, okrasné a ovocné stromy, kríčky, záhradné náradie, nábytok a všetko pre vašu záhradu alebo dom. Odchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:

autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
poistenie insolventnosti CKV cene nie je zahrnuté:

obojsmerná miestenka 4 € /osoba
 ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).

komplexné cestovné poistenie UNION
 - 2 € / osoba / deň 

Arcibiskupský zámok Kroměříž - reprezentačné sály

- 170 KČ / osoba

zámocká obrazáreň
- 90 KČ / osoba

květná záhrada
- 120 KČ / osoba

podzámska záhrada
- vstup zadarmo

výstava Flória
- cca 100-150 KČ / osoba

nástupné miesta a príplatky :
Nitra 4 € (garantovaný zvoz), Sereď 4 € (garantovaný zvoz), Trnava 4 € (garantovaný zvoz), Bratislava – bez príplatku.  Všetky nástupné miesta budú realizované. 
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.
© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.