Dovolenka v Karibiku už od 959 €    Pattaya od 535 €

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Paríž a Versailles - busom

Francúzsko


ID zájazdu: 953509

od 349,00€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
06.05.2020 5 dní Autobusová 349,00 € Vybrať termín
02.07.2020 5 dní Autobusová 349,00 € Vybrať termín
19.08.2020 5 dní Autobusová 349,00 € Vybrať termín
24.09.2020 5 dní Autobusová 349,00 € Vybrať termín

Informácie o zájazdeRámcový program zájazdu:
1.deň:


Odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto), potom cez Nemecko do Francúzska. Zastávka v Remeši na prehliadku exteriérov známej stredovekej katedrály Notre-Dame. Príchod na ubytovanie v oblasti Paríža v neskorých nočných hodinách.

2.deň:


Po raňajkách vyjdeme do Paríža - okružnú jazdu mesta začneme na námestí Bastily, pozrieme si námestie Republiky, bulvárnu Montmartru sa slávnymi Moulin Rouge, a bazilikou Sacré-Coeur, prejdeme sa po námestíčku Place Du Tertre plnom kaviarničiek a maľujúcich umelcov. Okružnou jazdou budeme ďalej pokračovať k parížskej opere, bulvárom Capucines a Madeleine sa známym chrámom v gréckom štýle, Palais Bourbon, námestie Place Vendôme so Slavkovským stĺpom. Ďalej Námestie Svornosti s egyptským obeliskom z Luxoru a nádhernými fontánami, Elyzejské pole, Víťazný oblúk, zastavíme sa na Trocadero s pohľadom na Martovo pole so slávnou Eiffellovkou - budeme môcť vyjsť hore výťahom, alebo ísť pešo po schodoch a pozrieť sa na mesto z vtáčej perspektívy . V popoludňajších hodinách dokončíme okružnú jazdu - bulvár a veža Montparnasse, nádherné Luxemburské záhrady, Sorbonna a Panteón s hrobkami významných osobností v Latinskej štvrti a Invalidovňa, miesto Napoleonovho posledného odpočinku. Návšteva Múzea parfémov Fragonard s výkladom o histórii a výrobe parfumov s možnosťou zakúpiť si parfumy za výhodné ceny. Možnosť večere v typickej ľudovej krčmičke na Montmartri - francúzska špecialita. Nocľah v hoteli.

3.deň:


Po raňajkách sa vydáme do sídla francúzskych kráľov, do Versailles presláveného svojím zámkom i záhradami. Budeme môcť navštíviť interiéry zahŕňajúce kaplnku, zrkadlovú sálu, spálňu kráľa, spálňu kráľovnej a prezrieť si stovky obrazov, portréty kráľov a slávnych dvoranov atď. Potom odídeme do centra Paríža, kde budeme mať osobné voľno, v ktorom budeme môcť navštíviť aj jedno z najznámejších parížskych múzeí Louvre. Po prehliadke možnosť spoločnej prechádzky so sprievodcom po nábreží Seiny, prehliadka katedrály Notre Dame, návšteva Latinskej štvrti. Možnosť prehliadky múzea voskových figurín Grevin. Možnosť večere v typickej reštaurácii v štvrti Grand Boulevards. Vo večerných hodinách si vychutnáme jazdu osvetleným Parížom až do štvrte Montparnasse, možnosť výstupu na Tour Montparnasse s očarujúcim výhľadom na nočný Paríž a osvetlenú Eiffelovú vežu. Nocľah v hoteli.

4.deň:


Po raňajkách budeme pokračovať v prehliadke Paríža, zahŕňajúcej modernú štvrť La Défense, skladajúcej sa z viac ako 20 mrakodrapov neobyčajných tvarov a farieb, odtiaľ odchod do stredu mesta s osobným voľnom. So sprievodcom sa môžeme prejsť loďou po Seine, a tiež nám poradí vo výbere ďalších pamätihodností. Môžeme si pozrieť múzeum Cluny alebo si prezrieť priestory slávnej parížskej Opery. Vo večerných hodinách odchod domov , nočná jazda cez Nemecko.
5.deň:


Príchod do Prahy v poludňajších, do Brna v popoludňajších hodinách, následne transfer do Bratislavy.

Základná cena zahŕňa:
dopravu luxusným autobusom, 3 x ubytovanie v hoteli, 3 x raňajky, sprievodcovské služby

Základná cena nezahŕňa:
príplatok za 1/1 izbu 80,-€/osoba, komplexné cestovné poistenie.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.
Názor CK:
Jednoznačne najobľúbenejší zájazd do Paríža. Cesta tam bez nočnej jazdy, Počas plných troch dní v Paríži uvidíte všetko naj čo sa v tomto krásnom meste na Seine dá vidieť !

Recenzie klientov:
Zúčastnili sme sa tohto pekného zájazdu. Oceňujeme hlavne, že prvá noc bola v hoteli a nemuseli sme unavení po nočnej jazde sa celý deň trmácať po meste! Ubytovanie skromné, ale čisté a v pohode.

Dučan a Jana Slivkovci - Poprad© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.