Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Kolumbia - kávička a jedinečný relax v Karibiku

Kolumbia


ID hotela: 1042085

od 2 312,08€ Info o hoteli

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
30.12.2019 13 dní First minute Letecky Viedeň 2 328,16 € Vybrať termín
07.03.2020 13 dní First minute Letecky Viedeň 2 312,08 € Vybrať termín

Informácie o zájazde

Úvod:
13 - dňový letecký zájazd

Perex:
Rušná Bogota so skvelým jedlom na trhu Paloquemao a jedinečným múzeom zlata. Legendárne jazero Guatavita či dokonalý deň na kávových plantážach Hacienda Coloma. To je iba časť skvelého programu, ktorý na vás čaká pri tejto ceste do Kolumbie. A nezabudli sme ani na oddych. Ten si budete môcť dopriať v krásnom, päť hviezdičkovom Radisson Cartagena Ocean Pavillion. Netreba váhať, Kolumbiu si zamilujete! 

Ubytovanie:
3* a 5* hotely

Stravovanie:
Raňajky a 3x obed

Doprava:
Letecká

1. deň:
1. - 2. deň Nočný let do Kolumbie. Ranný prílet do jedinečnej metropoly, Bogota. Mesto, ktoré nás očarí svojou atmosférou si určite zamilujeme už počas našej prvej zastávky. Trh Paloquemao je raj pre všetkých milovníkov vynikajúceho jedla. Tento autentický trh bol založený v roku 1946 a neskôr v roku 1967 sa presťahoval na jeho súčasnú polohu. Turisti a miestni obyvatelia z celého mesta sa zhromažďujú na trhu k nákupu potravín, pretože je domovom pre všetky druhy jedál, ktoré si dokážete predstaviť. Džúsy, zeleninu, ovocie, vynikajúce šťavnaté kúsky mäsa či stovky druhov kvetov. Následne sa presunieme na hotel a ubytujeme.

3. deň:
Po raňajkách sa vydáme na pešiu prehliadku tejto juhoamerickej metropoly. Vyskúšame sladučké „canalezo“ či skvelý tradičný obed „bogotano“? Prečo nie. Počas prechádzky nás bude čakať tiež historická časť mesta La Candelaria, kde nás očarí budova katedrály Primada, krásny Palác Spravodlivosti a neskôr určite nevynecháme ani známe múzeum Zlata.

4. deň:
Vydáme sa po stopách legendy doteraz neobjaveného mesta El Dorado. Tá ožíva pri známom horskom jazere Guatavita, ktoré sa nachádza vo výške až 3000m.n.m. Povesť o El Doradovi - zlatom kráľovi, zlatej krajiny vznikla na území dnešnej Kolumbie, neďaleko hlavného mesta. Zlatý kráľ Muiskov a jazero Guatavita plné pokladov, lákalo celé storočia dobyvateľov, ktorí tu naozaj našli veľa zlata. Uvidíme, možno budeme mať práve mi to šťastie a legendárne „zlaté mesto“ objavíme.

5. deň:
Kolumbia a káva? To je predsa samozrejmosť. V Kolumbii sa káva pestuje už od polovice 16. storočia, pričom v roku 1835 sa do sveta vyviezlo prvých, približne 2500 vriec, no a dnes patrí k jej najväčším svetovým producentom. Na kávových plantážach Hacienda Coloma odhalíme celý proces od siatia, cez mletie až po balenie. Vynikajúci tradičný obed si doprajeme priamo na kávovej farme a následne sa vrátime do Bogoty. Podvečer sa lanovkou vyvezieme do výšky až 3152 metrov na vrch hory Monserrate, kde si prezrieme aj krásny kostol týčiaci sa vysoko nad mestom.

6. deň:
Po raňajkách nás čaká presun na letisko a krátky vnútroštátny let do karibskej perly. Mesto Cartagena de Indias bolo založené v roku 1533 a veľmi rýchlo sa stalo hlavným španielskym prístavom na karibskom pobreží. Cartagena sa tiež stala hlavným úložiskom pokladov, ukradnutých domorodým indiánom. Dnes si spravíme pokojnú prehliadku mesta. Neskôr sa ubytujeme vo vynikajúcom plážovom hoteli Radisson Cartagena Ocean Pavillion a podvečer bude v znamení osviežujúcej „caipirinhi“.

7. deň:
Dnes nás čaká relax a poznávanie podmorského sveta. Na súkromnej lodi sa vydáme preskúmať nádherné ostrovy Rosario. Tu si spravíme zastávku na šnorchlovanie v krištáľovo čistej vode, doprajeme si skvelý obed a oddýchneme si na rozprávkovej pláži. Neskôr poobede sa vrátime naspäť do Cartageny.

8. deň:
8. - 10. deň Tieto dni budú venované predovšetkým oddychu na pláži. Pre milovníkov aktívnej dovolenky, budú k dispozícii aj fakultatívne výlety. Budeme mať možnosť navštíviť afro-karibskú dedinku Palenque, preskúmať jeden z najkrajších Národných parkov v krajine, Tayrona alebo absolvovať plavbu kanálmi La Boquilla.

11. deň:
Presun na letisko v Cartagene a návrat do hlavného mesta. Podvečer si doprajeme fakultatívne rozlúčkovú večeru a oddych pred návratom domov.

12. deň:
12. - 13. deň Posledné raňajky, transfer na letisko a následný odlet do Viedne. Transfer do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa:
Leteckú dopravu z Viedne s prestupom. Transfer BA–letisko–BA. Všetky miestne transfery. Miestny prelet Bogota–Cartagena–Bogota. Vstupy do pamiatok a výlety uvedené v programe. 3x obed, 5x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, 5x ubytovanie v 5* hoteli Radisson Cartagena Ocean Pavillion s raňajkami. Sprievodca CK SATUR. Servisné poplatky 490 EUR.

Celková cena nezahŕňa:
Príplatok za jednolôžkovú izbu 550 EUR. Stravu a nápoje nad rámec uvedený v programe. Cestovné poistenie. Fakultatívne aktivity.


© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.