Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Vianočná Budapešť, historické pamiatky a návšteva adventných trhov

Maďarsko, Budapešť


ID zájazdu: 944356

od 23,90€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
30.11.2019 1 dní First minute Autobusová 23,90 € Vybrať termín
07.12.2019 1 dní First minute Autobusová 23,90 € Vybrať termín

Informácie o zájazde

Popis a program zájazdu:
Perla na Dunaji ? Srdce Európy ? Ako nazvať toto krásne historické mesto ? Pre mnohých je to láska na prvý pohľad, iní ju začnú obdivovať až po určitej dobe, ale v jednej veci sa všetci zhodnú: Budapešť je jedno z najkrajšie položených miest na svete.

Navštívte pompéznu Budapešť v čase adventu. Centrom vianočnej pohody sa stáva námestie Vörösmarty tér. Vynikajúce langoše, voňavé trdelníky, klobásky a chutné halászlé, varené vínko, bohatá história, cigánska pečienka, pochúťky z domácej kuchyne, pohár vareného vínka..., to všetko, a ešte viac Vám ponúkne rozžiarená adventná Budapešť.

Atrakciou je veľký adventný kalendár, ktorý každý deň odhalí na blízkej budove jedno okienko so zaujímavou maľbou. Na trhoch nájdete tradičné vianočné ozdoby, širokú ponuku šperkov, keramiky a drevených výrobkov, vyšívané obrusy, kvalitné vína z najlepších tunajších regiónov, ale aj lahodný bio med, ktorý môžete kúpiť v špeciálnych darčekových prevedeniach.

Skvelým darčekom pre Vašich blízkych môžu byť aj produkty priamo od výrobcov. Strávte neopakovateľné chvíle pod taktovkou maďarskej kultúry a prehliadnite si najvýznamnejšie historické pamiatky.

Uvidíte Budínsky hrad, Rybársku baštu, úchvatnú budovu Parlamentu a cestou domov si vychutnáte pohľad na krásne rozsvietené mesto z pahorku Gellért. Počas zájazdu budete mať dostatok času aj na individuálne voľno na vianočných trhoch. Odchod z Budapešti vo večerných hodinách.Cena zájazdu zahŕňa:

autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
prehliadku Budapešti
poistenie insolventnosti CK
všetky nástupné miesta bez príplatkuV cene nie je zahrnuté:

obojsmerná miestenka - 4 € /osoba ( môžete si prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)

komplexné cestovné poistenie UNION - 2 €/ osoba / deň
Termíny a nástupné miesta ( bez príplatkov za nástupné miesta !!! ) : 1.12.2018 - Bratislava 8.12.2018 - Nitra 15.12.2018 - Bratislava
Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.   


Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.
© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.