Dovolenka v Karibiku už od 959 €    Pattaya od 535 €

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Letecký zájazd do Marrakesha

Maroko, Marrakech, Marakeš


ID zájazdu: 787191

od 499,00€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
02.11.2019 4 dní First minute Letecky Budapešť 499,00 € Vybrať termín
12.12.2019 4 dní First minute Letecky 499,00 € Vybrať termín
23.01.2020 4 dní First minute Letecky 499,00 € Vybrať termín
05.03.2020 4 dní First minute Letecky 499,00 € Vybrať termín
19.03.2020 4 dní First minute Letecky 499,00 € Vybrať termín

Všetky termíny

Informácie o zájazdeProgram zájazdu:

1. deň:
Odlet z Budapešte a prílet do Marrakeshu, ubytovanie a následne na to podvečerná az večerná návšťeva mediny Marrakesh. Navštívime očarujuce námestie Jemaa el fnaa, ktoré je jedným z najväčších námestí v Afrike, pod záštitou UNESCO. Námestie, ktoré Vám učaruje aj ukážkami trikov s opicami či hadmi. Poprechádzame sa cez typické berberské trhy a to souky. A vašim očiam neujde ani brána bab Agnou z 12. storočia. 

Návrat na hotel vo večerných hodinách.
2. deň

:Po raňajkách sa vydáme na návštevu nádherných palácov a múzeí. Navštívime palác z "1000 a 1 noci" a to palác Al Bahia, vášmu zraku neunikne ani kráľovský palác Dar el Marhzen, ktorý sa nachádza po blízku palácu el Badi, ktorý vznikol po vojne troch kráľov v roku 1578. Po obede, kde budete môct vyskúšať tradičný marocký kous-kous sa vydáme na návštevu múzeí islamského umenia a poprechádzame záhradami Agdal, ktoré majú cez 4000 hektárov. 

Voľný čas. Odchod na hotel vo večernych hodinách. 3. deň:
Po raňajkách sa vydáme na návštevu mešít ako napríklad mešita Koutoubia s minaretom, ktorý má 77 metrov na výšku a je najvyšším bodom v medine. Prípadne mešita Ben Youssef z 12. storočia alebo Moussine mešitu, ktorá je komplexom fontán, mešity a knižnice zo 14. storočia. Po obede si môžete vychutnať voľný čas prípadne návštevu miestnych kúpeľov.4. deň:
Po raňajách v závislosti na odlete môžete navštíviť židovskú časť Mellah s vlastnými záhradami, soukmi, fontánami a synagógami. Transfer na letisko a odlet, prílet do Budapešte.

Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku. 
Doprava:


• letecky z Budapešti do Marrakesha a späť


• transfer v Marrakeshi z letiska na hotel a späť
V cene je zahrnuté:
• letenka Wizzair: Budapešť - Marrakesh 

vrátane všetkých poplatkov


• 1x príručná batožina do 10 kg (max rozmer 42 × 32 × 25 cm)• poplatok za víza a pozývací list 110 €• 3x ubytovanie v hoteli s vlastným sociálnym zariadením a sprchou• 3x kontinentálne raňajky• prehliadka Marrakesha so sprievodcom• prehliadky podľa programu bez vstupov• zákonné poistenie v znení zákona č. 281/2001 Z.z.Cena nezahŕňa:
• cena za kompletnú dopravu v Marrakeshi počas celého zájazdu (transfer letisko - hotel - letisko je už v cene zájazdu)• príplatok za jednoposteľovú izbu (90 € na celý zájazd)• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni KOOPERATIVA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov)


príplatok za transfer Bratislava - letisko Budapešť - Bratislava: cca 60 € podľa počtu záujemcov (nie je povinný)• prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď. (individuálne viď nižšie)• odporúčané vreckové min. 120 € na osobu
UPOZORNENIE: Pri leteckých zájazdoch sú letenky kupované na konkrétne meno. Letecké spoločnosti nepovolujú dodatočnú zmenu mena. Po zadaní objednávky už nie je možná zmena mena, alebo osoby za inú. Zákazník je tiež zodpovedný za zadanie správneho mena, presne tak ako ho má uvedené na cestovnom doklade.© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.