Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Mezi nebem, zemí a mořem (s přeletem do Podgorice)

Albánsko - Bosna a Hercegovina - Čierna Hora - Chorvátsko


ID zájazdu: 992505

od 563,00€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
19.09.2019 8 dní Last minute Letecky Katovice 702,00 € Vybrať termín
19.09.2019 8 dní Last minute Letecky Varšava 717,00 € Vybrať termín
26.09.2019 8 dní Last minute Letecky Katovice 592,00 € Vybrať termín
26.09.2019 8 dní Last minute Letecky Varšava 563,00 € Vybrať termín

Informácie o zájazde

Popis hotela:

**/*** hotely (celkem 7 nocí), které se nachází v Černé Hoře, Albánii, v Bosně a Hercegovině a v Chorvatsku. Garantujeme většinu hotelů u moře.


Pokoje: funkčně zařízené dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a ve většině hotelů s TV.


Vybavení: ve všech hotelech je recepce, bar, restaurace, některé z nich mají bazén.


Strava: snídaně a večeře.


Náš názor: Většina hotelů se nachází u moře, což dává možnost odpočinku po výletech.


Místní kategorie: **/***


Upozornění! Pro zájemce možnost prodloužení zájezdu o týdenní pobyt v Chorvatsku, Bosně nebo Černé hoře. Popisy hotelů se nachází v další části katalogu. Více nabídek je k dispozici v rezervačním systému.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 


Ostatné:

NOVINKA - obsluha skupiny v systéme TOUR GUIDE
Jedná sa o bezdrôtový elektronický systém sprevádzania skupín, ktorý umožňuje zákazníkom pohodlnú formu komentovanej prehliadky. Prečítajte si viac o . 


Víza:

Upozornění!!! V případě cestování mladistvých do Albánie:
- jestliže mladistvý cestuje pouze s jedním z rodičů, musí mít notářsky ověřený dopis od druhého rodiče, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, který vyjadřuje souhlas druhého rodiče s cestou dítěte do Albánie.
- pokud mladistvý cestuje pod dohledem dospělých osob, které nejsou uvedeny v rodném listu, je opatrovník povinen mít notářský dopis od obou rodičů, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, ve kterém rodiče souhlasí s cestou dítěte do Albánie.
- pokud se mladistvý zúčastní fakultativního výletu na Korfu, pak musí notářsky ověřený dopis zahrnovat také Řecko.Hodnotenie klientov:

Recenzie k zájazdu si môžete prečítať tu:


Program:

Albánsko - Tirana a Krujë • Split, Trogir, Dubrovník - perly Jadranu • fjordy južnej Európy • Kotor, Perast • slávne mosty a mešity v Bosne - Mostar a Sarajevo • Budva a Sveti Stefan - najkrajšie v Čiernej Hore • pre záujemcov odpočinok pri chorvátskom pobreží


Deň 1
Zraz pri stanovisku Rainbow Tours 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Odlet na Balkán * charterovým lietadlom. Aktuálne letové poriadky sledujte na .
Po prílete stretnutie so sprievodcom, transfer do hotela, ubytovanie, večera, prenocovanie.


Deň 2
Po raňajkách návšteva mesta Budva. V súčasnej dobe je najatraktívnejším turistickým letoviskom v Čiernej Hore. Uvidíme staré mesto Budva s obrannými hradbami z 15. storočia, ktoré tvorí zoskupenie brán, opevnení a veží. Po týchto hradbách sa dá prechádzať a obdivovať nádherné výhľady. Staré mesto, to sú úzke kamenné uličky, námestia a mnoho pamiatok. Následne prejazd slávnymi serpentínami do Njeguši. Malá dedina ležiaca na úpätí masívu Lovćen sa preslávila najmä ako rodisko známeho čiernohorského básnika a vladára Petara II. Petroviča Njegoša aj celej jeho dynastie. V súčasnej dobe je dedina preslávená výrobou syra a sušenej šunky. Potom sa vydáme do Cetinje, historického hlavného mesta krajiny. Najpôsobivejšou stavbou v meste je Národné múzeum, bývalý palác posledného kráľa - Nikolaja I. Petroviča. Prejazd do Tirany, ubytovanie v hoteli, prenocovanie. Tento deň večera na vlastné náklady.


Deň 3
Po raňajkách prehliadka hlavného mesta a najväčšieho mesta Albánska - Tirany. Uvidíme okrem iného: Skanderbegovo námestie, Pyramídu (predtým mauzóleum Envera Hodžu), Prezidentský palác a Kongresový palác. Následne prejazd do mesta Krujë, nazývaného albánskym Krakovom. Pôvodné albánske stavby a starý bazár nám umožnia vrátiť sa späť do minulosti. V mestečku uvidíme Skanderbegovú pevnosť - najväčšieho albánskeho národného hrdinu. Potom prejazd do hotela v Čiernej Hore alebo v Albánsku, večera a prenocovanie.


Deň 4
Po raňajkách prejazd do Kotory. Prehliadka mesta, ktorého historické centrum je zapísané na zozname UNESCO. Je to prístavné mesto, ktoré sa malebne rozprestiera na úpätí masívu Lovćen. Okolie pripomína nórske scenérie a je známe ako najvzdialenejší fjord v južnej Európe. Ide o oblasť výnimočnej prírodnej krásy, kde strmé svahy hôr zostupujú do mora. Program zahŕňa okrem iného návštevu katedrály sv. Tripuna a symbol mesta - Hodinová veža zo 17. storočia. Následne navštívime mesto Perast - návšteva ostrova Panny Márie v skalách, kde uvidíme barokový kostol a nádherný výhľad na Boku Kotorskú. Prejazd do hotela, večera, prenocovanie.


Deň 5
Po raňajkách prejazd do Mostaru. V Mostare navštívime historické centrum stredovekého mesta založeného Turkami. Prejdeme sa Starým mostom - symbolom mesta (na zozname UNESCO). Tento most bol postavený v 16. storočí tureckým sultánom a je jednou z najznámejších stavieb na Balkáne. Bol zbúraný počas vojny v 90. rokoch minulého storočia a prestavaný v posledných rokoch, teraz opäť spája obe strany mesta. Následne navštívime mešitu Koski Mehmed Pasha, turecký dom a štvrť Stara Caršija (tradičné remeselné dielne, reštaurácia s miestnou kuchyňou, mešity, z ktorých prichádzajú hlasy muezzin vzývajúcich k modlitbe). Následne prejazd do Sarajeva, hlavného mesta Bosny a Hercegoviny. Mesto bolo založené v 15. storočí osmanskými Turkami v krásnom údolí rieky Miljacky.
Program zahŕňa: návštevu historického centra mesta, kde sa miešajú vplyvy rôznych kultúr a náboženstiev, navštívime Gazi Husrev-Begovu mešitu, Sarajevský bazár a Latinský Most - miesto atentátu na arcivojvodu Ferdinanda. Večera a prenocovanie v hoteli v Sarajeve.


Deň 6
Po raňajkách prejazd do Chorvátska na prehliadku Splitu a Trogiru. Prehliadka najväčšieho mesta Dalmácie - Splitu. Návšteva starého mesta, ktorého budovy odrážajú búrlivú históriu regiónu. Mieša sa tu benátske, maďarské a rakúske vplyvy. Uvidíme okrem iného: ruiny antického paláca cisára Diokleciána, jeden z najkrajších príkladov rímskej obrannej architektúry v Európe (4. - 5. storočie), katedrálu, mauzóleum cisára a malebný prístav. Následne prejdeme do Trogiru - typického pobrežného mesta, kde sa prejdeme malebným starým mestom. Uvidíme okrem iného: goticko-renesančnú radnicu z prelomu 14. a 15. storočia a katedrálu sv. Vavrinca z 13. storočia. Prejazd do hotela, večera a prenocovanie.


Deň 7
Po raňajkách prejazd do Omišu, odkiaľ začneme plavbu kaňonom rieky Cetina. Následne prejazd krásnou vyhliadkovou trasou na prehliadku perly Jadranu - Dubrovníka (UNESCO).
Je to krásne mesto so skvelou atmosférou, plné pamiatok a fascinujúcich uličiek. Počas prechádzky sa zoznámime s jeho históriou a uvidíme okrem iného: Františkánsky kláštor z prelomu 14. a 15. storočia a Múzeum lekárne. Pre záujemcov plavba okolo hradieb Dubrovníka (za príplatok). Prejazd do hotela, večera a prenocovanie.


Deň 8
Raňajky, vysťahovanie z hotela, transfer:
- pre klientov zostávajúcich na druhý týždeň pobytu - prejazd do vybraného hotela, pobyt, na záver pobytu transfer na letisko a odlet do Poľska.
- pre klientov, ktorí sa vracajú do Poľska - transfer na letisko, odlet charterovým lietadlom.
Realizácia programu zahŕňa prejazd cca 2100 km.


Upozornenie k programu
- Poradie realizácie bodov programu môže byť zmenené alebo zrušené.
- Sprievodca nesprevádza po mestách a múzejných objektoch.
- Prelet na Balkán - Rainbow Tours ponúka spojenie so Splitom, Dubrovníkom a Podgoricou. Cieľové letisko sa priradí v závislosti na zvolenej trase zájazdu.
- Realizáciu tohto zájazdu možno vykonať na základe občianskeho preukazu alebo pasu (dokumenty by mali byť platné minimálne 3 mesiace od dátumu návratu)!


Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.


Upozornenie!
V predaji sú k dispozícii dve verzie programu "Medzi nebom, zemou a morom"
CTK s preletom do Dubrovníka pre klientov, ktorí si chcú predĺžiť pobyt v Chorvátsku alebo v Bosne.
CKT s preletom do Podgorice pre klientov, ktorí si chcú predĺžiť pobyt v Čiernej Hore.

Cena:

Základná cena zahŕňa: prelet charterovým lietadlom, letiskové taxy, ubytovanie (sedem nocí), všetky prejazdy klimatizovaným autokarom / autobusom, stravovanie: raňajky, večere s výnimkou jedného hotela v Tirane, služby sprievodcu, poistenie TU Europa Štandard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: vstupné do navštívených objektov, služby miestnych sprievodcov, systém Tour Guide, ďalšie jedlá, pobytovú taxu cca 1-1,5 EUR / deň / osoba (týka sa poznávacej a pobytovej časti pre klientov pokračujúcich v pobyte v Chorvátsku, Čiernej Hore alebo Neume) a iné osobné výdavky.
Orientačné náklady na účasť na celom programe (vrátane systému Tour Guide, bez pobytovej taxy) - 115 EUR / osoba (povinný poplatok platený sprievodcovi na mieste).© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.