Exotika z Viedne. Najvýhodnejšie letecké dovolenky z viedenského letiska. 

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Perly Balkánu - poznávací zájazd kombinovane

Albánsko - Bosna a Hercegovina - Čierna Hora


ID zájazdu: 982250

od 0,00€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
15.09.2019 dní 0,00 € Vybrať termín

Informácie o zájazde

Program:
 

1.deň zájazdu:
 v popoludňajších hodinách odchod autobusu zo Slovenska do Čiernej Hory.


2.deň zájazdu:
príchod do Čiernej Hory, ubytovanie. Presun do do Podgorice. Prehliadka černohorského hlavného mesta, transfer autobusom do prístavu, plavba loďou po Skadarskom jazere s obedom, súkromná pláž dostupná len loďou. Transfer do hotela, večera, nocľah.


3.deň zájazdu:
Raňajky, cesta autobusom k ostrovu Ada Bojana, obed v rybej reštaurácii, plavba loďou k albánskym hraniciam, relax na pláži, zastávka pri Starej Masline (2243 rokov stará oliva v Mirovici), prehliadka mesta Stari Bar s tureckou štvrťou. Návrat do hotela, večera, nocľah.


4.deň zájazdu:
raňajky, výlet do najväčšieho fjordu Jadranského mora Boka Kotorska, ktorý preniká 27 km do vnútrozemia, návšteva najznámejšieho stredovekého mesta Kotor (UNESCO), plavba loďou okolo ostrovov Sv. Djorde s benediktískym kláštorom z 12 st. a Gospa od Škrpjela (umelo vytvorený ostrov s kostolom Panny Márie ), návšteva mestečka úzko spätého s históriou Perast (1. zmienka z 10. st.), kde je dnes cca 350 obyvateľov, avšak 16 kostolov a 17 palácov. Obed v rybej rešturácii. Návšteva známeho, len pred 5 rokmi otvoreného jachtárskeho prístavu Porto Montenegro v Tivate. Návrat do hotela, večera, nocľah.


5.deň zájazdu:
raňajky, výlet do susedného Albánska, prehliadka historického a v súčastnosti jedného z najväčších albánskych miest Skadar a jeho mešity Ebu Beker, katedrály Sv. Stefana (dokončená bola v r. 1898 - vtedy najväčšia na Balkánskom polostrove, v r. 1993 ju navštívil aj vtedajší pápež Ján Pavol II.), kostola Alexandra Nevského, tržnice. Obed vo vychýrenej miestnej reštaurácii. Návrat do hotela, večera, nocľah.


6.deň zájazdu:
raňajky, výlet do Bosny, mestečka Trebinje (známe biele vína) so známym mostom Arslanagica Cuprija. Obed v typickej miestnej reštaurácii. Prehliadka najslnečnejšieho mesta Európy s vôňou orientu Mostar (UNESCO) na rieke Neretva a jeho známou uličkou Kujundžiluk. Návrat do hotela, večera, nocľah.


7.deň zájazdu:
raňajky, cesta do Njeguši - rodiska známeho vladára Petara II. Návšteva najväčšej údiarne (delikatesa Njegušský pršut), obed. Prehliadka bývalého hlavného mesta Černohorského kráľovstva Cetinje, ležiaceho vysoko v hornatej oblasti, založeného v 15 st. (1. tlačiareň na balkáne tu bola založená v 1493, o rok neskôr vytlačená prvá kniha v azbuke). Návrat do hotela, večera, nocľah.


8.deň zájazdu:
raňajky, voľný program. Večera, výlet do nočnej Budvy, (mesto osídlené už 4 st. p.n.l.), prehliadka historického mesta, diskotéka v najznámejšom klube v meste Top Hill, návrat do hotela, nocľah.


9.deň zájazdu:
raňajky, voľný program, v závislosti od letových časov transfer na letisko, odlet do Bratislavy.
Ubytovanie:
7 x v 2-lôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 4* hoteli v SutomoreStravovanie:
7 x polpenzia (švédske stoly vrátane nealko nápoja).Doprava:
Kombinovaná doprava: Autobus - lietadlo s príletom do Bratislavy - termín 2101, resp. lietadlo (odlet z Bratislavy) - autobus (termín 2111)Ostatné:
transfery a doprava podľa programu klimatizovaným autobusom, služby slovensky/česky hovoriaceho miestneho sprievodcu, program podľa popisu bez vstupov, obedov a lodných výletov, DPH.

Poznámka:
v prípade termínu 2111 je program zájazdu posunutý o 1 deň, t.j. 1. deň začiatok prílet do Podgorice, 8. deň odchod autobusu z Čiernej Hory na Slovensko, 9. deň príchod na SlovenskoPovinné príplatky:
servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery v cieľovej destinácii) na os. od 2 r. 85 € » pobytová taxa na osobu od 12 r. vo výške 2 € na os. a noc pobytu » servisný poplatok na os. od 2 rokov vo výške 1 € na os. a noc pobytuPriplatky:
za 1/1 izbu 190 €, 6x obedy vrátane vody a nealko nápoja podľa programu 90 €. Balíček vstupov vrátane lodných výletov 70 €;

© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.