Najlacnejšie exotické dovolenky v Indickom oceáne.  Maldivy   Maurícius   Reunion   Seychely

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Predĺžený víkend v Petrohrade

Rusko, Sankt Peterburg


ID zájazdu: 915085

od 0,00€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
11.11.2019 dní 0,00 € Vybrať termín

Informácie o zájazde

Spoznať Petrohrad je zážitkom
Rýchly popis:

SPOZNAŤ PETROHRAD JE ZÁŽITKOM! Je len málo metropol, ktoré lákajú toľko turistov, ako Petrohrad. A niet sa čo čudovať! Petrohrad je jednoducho nádherný. Nádherné ruské paláce, Petergof, Jekaterinský palác, Jantárová komnata, rieka Neva a jej legendárne mosty, či famózny petrohradský balet a mnoho iných skvostov!
Program:

4- dňový poznávací zájazd

1.deň:  odlet z Viedne,  prílet do Petrohradu, autobusová prehliadka Petrohradu, transfer na hotel, noc v hoteli.
2.deň: Po raňajkách, stretnutie so sprievodcom na hoteli. 10:00 - 13:00 pešia prehliadka so sprievodcom, Nevský prospekt, Hlavná, najznámejšia a najrušnejšia ulica Sankt-Peterburgu. Najznámejšími kultúrnymi dominantami sú Stroganov palác, Dom knihy, Kazanská katedrála, jedna z najkrajších pravoslávnych katedrál na území Ruska. Počas komunistickej éry bola katedrála zmenená na múzeum dejín ateizmu, Kostol sv. Kataríny, Chrám sv. Kataríny. Pri Gribojedovom kanáli sa nachádza Chrám Kristovho Vzkriesenia, pripomínajúci Chrám Vasilija Blaženého v Moskve. Stojí na mieste, kde bol spáchaný atentát na imperátora Alexandra II. Po prehliadka individuálny program, možnosť individuálnej návštevy Ermitáže, možnosť fakultatívneho výletu do Petergofu , Individuálny odchod na hotel, noc v hoteli.
3.deň: Po raňajkách stretnutie so sprievodcom,10:00 - 13:00 pokračovanie v prehliadke, chrám sv. Izáka, ktorý  jeden z najnavštevovanejších chrámov Sankt-Peterburgu, najväčší chrám v meste a druhým najväčším pravoslávnym chrámom na svete (po Chráme Krista Spasiteľa v Moskve), budova Admirality, Námestie dekabristov, Medenný jazdec. Popoludní individuálny program, alebo fakultatívny výlet Carske Selo s Jantárovou komnatou, individuálny návrat na hotel.
4.deň: Po raňakách odchod z hotela, transfer na letisko, odlet do Viedne.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE K ZÁJAZDU " PREDĹŽENÝ VÍKEND V PETROHRADE "

Trvanie zájazdu: 4 dni/ 3 noci


Ubytovanie:  Ubytovanie Vám zabezpečujeme v 2- lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. V prípade obsadenia izby iba jednou osobou ( osoba cestuje sama) je nutné uhradiť príplatok za 1-lôžkovú izbu. 


Stravovanie:  Raňajky sú zahrnuté v cene zájazdu. Obedy a večere individuálne, možnosť z výberu viacerých reštaurácií.


Cestovné poistenie:  Poistenie zabezpečujeme prostredníctvom Union poisťovne a.s. Poistenie na zájazd odporúčame uzatvoriť u nás, nakoľko k vybaveniu víz predkladáme kompletné poistné zmluvy.


Cestovné doklady a víza: K cestovaniu do Ruska je potrebný platný cestovný pas a víza. Víza potrebné na zájazd do Ruska vybavujeme za Vás. O všetkých náležitostiach potrebných k vybaveniu víz Vás informujeme po zakúpení zájazdu.


Sprievodcovské služby: Služby sprievodcu počas prehliadok uvedených v programe.


Transfery: Transfer z letiska na hotel a späť zabezpečuje CK.
Cena zahŕňa:  3x ubytovanie s raňajkami, Letecká doprava  Viedeň - Petrohrad a späť, pobytová taxa,  Služby slovensky/ česky hovoriaceho sprievodcu počas prehliadok v rámci programu.
Cena nezahŕňa: Letiskové a servisné poplatky 190€, Viza 95€ ( vybavuje CK ), Cestovné poistenie 2€/os/deň, Transfer letisko - hotel a späť 60€,   Lokálna doprava metrom, Vstupy , Doplatok za 1-lôžkovú izbu 99€, Transfer BA  - Viedeň letisko a späť 30€, Fakultatívny výlet Carske Selo 60€


© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.