Exotika z Viedne. Najvýhodnejšie letecké dovolenky z viedenského letiska. 

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

Thajsko, Malajzia, Kambodža, Indonézia, Singapur

Indonézia - Kambodža - Malajzia - Thajsko


ID zájazdu: 989408

od 1 840,00€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
18.10.2019 17 dní Letecky Viedeň 1 840,00 € Vybrať termín
27.12.2019 17 dní Letecky Viedeň 1 970,00 € Vybrať termín
31.01.2020 17 dní Letecky Viedeň 1 840,00 € Vybrať termín

Informácie o zájazde

Jednoznačný TOP medzi našimi zájazdmi, dlhodobo sa tešiaci veľkému úspechu a spokojnosti. Do detailov prepracovaný zájazd, počas ktorého vám komplexne ukážeme krajiny Juhovýchodnej Ázie s ich najpopulárnejšími metropolami tak, ako nikto iný. Intenzita poznania dotiahnutá do dokonalosti.


Popis zájazdu
5 krajín juhovýchodnej Ázie za 17 dní
Bezkonkurenčný program na Slovensku, v Čechách, ale aj v strednej Európe.
Neuveriteľne priaznivý pomer vysokej kvality a nízkej ceny!
Začneme budhistickými chrámami Bangkoku a nočným životom tohto dravého veľkomesta.
Pokračujeme na najkrajšie pláže Thajska na rôznych ostrovoch oblasti Krabi, kde si užijeme skvelé masáže, aktívny oddych, ale aj fantastickú kuchyňu exotického Thajska.
Tá je právom považovaná za jednu z najlepších na svete.
Chrámové stavby, ako Angkor Wat v Kambodži či Borobudur a Prambanán v Indonézii, zaručia transcendentálne pocity.
Pláže Indického oceánu na Indonézskom ostrove Jáva, alebo prechádzka v okolí jednej z najaktívnejších sopiek sveta Merapi.
Indonézia ako sa patrí!
Ekonomické tigre juhovýchodnej Ázie, veľkomestá Kuala Lumpur a Singapur na záver, prekvapia svojou hypermodernosťou.
6 preletov v rámci zájazdu a bezkonkurenčný luxus!
Dá sa vidieť ešte viac? Jednoznačne nie! Ideme na maximum.

Program zájazdu:
1. – 2. deň:

Odlet z VIEDNE do BANGKOKU. Kontroverzné mesto nesúce dva protichodné prívlastky –  mesto hriechu, no aj centrum juhoázijského budhizmu. To prvé deklarujeme pre záujemcov už podvečer, návštevou nemravnej štvrte PATPONG. Tu si budete môcť pozrieť show s názvom Ping Pong, dnes už známa po celom svete. Kontroverzné vystúpenie posúvajúce hranice vulgárnosti je niečím, na čo sa nezabúda. Naproti tomu pokoj a filozofia budhizmu stojaceho v ostrom kontraste, na nás bude dýchať z každej strany. Dravosť vs. Spiritualita. Aj taký je Bangkok. Ubytovanie priamo v centre mesta.

3. – 4. deň:

Zoznamovanie sa s históriou a súčasnosťou tohto hrdého a krásneho kráľovstva započneme celodenným výletom na typické plávajúce trhy vzdialené asi 50 km severozápadne od Bangkoku. KANCHANABURI s prehliadkou slávneho mosta cez rieku KWAI. Návšteva areálu Kráľovského paláca, chrám WAT PHRA KAEW a smaragdový Budha ukrývajúci sa v jeho vnútri – jedno z najposvätnejších zobrazení Budhu v Thajsku nás spirituálne naladí. Prehliadka WAT PHO, najstaršieho a najväčšieho chrámu Bangkoku a sochy najväčšieho zlatého levitujúceho Budhu tento pocit ešte znásobia. Podvečerný letecký presun na pobrežie KRABI.

5. – 8. deň:

Rozprávkovo krásne pláže, ktoré budete môcť porovnávať len s tým najkrajším, čo ste doposiaľ videli. Ostrovy KO PHI PHI, a Hong – bambusový ostrov, ale aj množstvo ďalších, vám ukážeme v plnej kráse a lesku. Aká by to však bola návšteva Thajska, ak by sme nevyskúšali jazdu na slonoch? Alebo preferujete kanoistiku v džungli nepoškvrneným národným parkom v krásnych kaňonoch a morských alejach mangrovníkového pralesa?

9. deň:

Prelet do hlavného mesta Malajzie. Námestie MERDEKA SQUARE, kde navštívime mešitu MASJID JAMEK. Obedujeme v centre umenia na PASAR SENI. O malú chvíľu nato sa už kocháme panorámou veľkomesta z perspektívy televíznej veže KL TOWER. Deň končíme v areáli najznámejších a najvyšších dvojičiek sveta PETRONAS TOWERS. Ubytovanie v centre mesta.

10. – 11. deň:

Prelet z Kuala Lumpur do mestečka SIEM REAP – v KAMBODŽI. Nepremeškajte možnosť využiť fakultatívny výlet na jazero TONLÉ SAP. Prehliadku plávajúcich dedín na jazere na motorových lodičkách bude po luxuse a bohatstve Malajzie doslova kultúrnym šokom! Celodenná prehliadka chrámového komplexu ANGKOR WAT. Návrat do Siem Reap. Samotné mestečko má svojskú a neopakovateľnú atmosféru. V podvečerných hodinách sa prejdeme centrom mesta a porozprávame si viac o búrlivej a často aj desivej histórii Kambodže. Noc v Siem Reap.

12. – 15. deň:

Prelet do kultúrne najvýznamnejšieho mesta INDONÉZIE – JOGJAKARTY na tropickom ostrove JÁVA. Už večer návšteva tradičného predstavenia jávanského tieňového divadla – WAYANG KULIT. Hneď po ňom si užijeme večernú prehliadku hlavnej ulice MARLIOBORO. Ďalší deň si o Jogjakarte urobíme lepší obraz vďaka prehliadke sultánskeho paláca, ako i samotného mesta. Pokračujeme celodenným výletom na najznámejšie a historicky najvýznamnejšie chrámy dvoch hlavných náboženstiev
juhovýchodnej Ázie, hinduizmu a budhizmu. BOROBUDUR a PRAMBANAN. Prechod popod sopku MERAPI, návšteva a prehliadka tejto lávovej cesty, je pre prípadných záujemcov možná aj na džípoch. Tretí deň strávený v Indonézii sa naskytá možnosť fakultatívneho výletu k výrazne scénickým a fotogenickým plážam INDICKÉHO OCEÁNU.

16. – 17. deň:

Skoro ráno odlet do SINGAPURU. Futuristická pešia zóna popri rieke, kde navštívime architektonický klenot v podobe opery Singapuru v tvare ovocia Durian. No skutočnú predstavu o veľkoleposti, až opulentnosti mesta získame pri pohľade z vtáčej perspektívy hypermoderného komplexu MARINA BAY SANDS. Podvečer si doprajeme nákup suvenírov v jednej z najväčších nákupných zón sveta ORCHARD ROAD, kde sa s miliónom ostatných turistov pravdepodobne vrhneme do šialenstva menom „shopping“. Lúčiť sa nám bude ťažko, no čas je neúprosný. Možno sa sem v budúcnosti opäť niekedy vrátime… Presun na letisko a odlet domov do Európy.Trasa zájazdu:

Bangkok – Kanchanaburri – Krabi – Kuala Lumpur – Siem Reap – Jogjakarta – Singapur


CENA ZAHŔŇA:

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, prenajatú klimatizovanú dopravu, rikše, tuk-tuky, MHD v Kuala Lumpur a Singapure, prehliadku miest, celodenný výlet v Thajsku na plávajúce trhy a k mostu cez rieku Kwai, ubytovanie v kvalitných hoteloch v dvojlôžkových izbách s raňajkami, let na trase Bangkok – Krabi, Krabi – Kuala Lumpur, Kuala Lumpur – Siem Reap, Siem Reap – Kuala Lumpur, Kuala Lumpur – Jogjakarta, kvalitný sprievodný program, poistenie CK proti insolventnosti.


CENA NEZAHŔŇA:

Víza, fakultatívne výlety, stravu okrem uvedenej, vstupné, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov, prelet na trase Jogjakarta – Singapur (190 €). Na Krabi možnosť doplatku za 4-hviezdičkový hotel len za 15 EUR/noc/osoba v dvojlôžkovej izbe.


PRÍPLATKY:

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 385 € + 100 € za 4-hviezdičkový hotel na Krabi.

DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
Upozorňujeme, že na silvestrovský termín nie je možnosť uplatnenia akejkoľvek zľavy.


© 2014 Copyright eDovolenky.sk

Sme členom: SACKA

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.