Dovolenka v Karibiku už od 959 €    Pattaya od 535 €

Zavoláme vám


Cestovný agent

Nechajte si posielať ponuky presne podľa vašich kritérií

Aktivovať
Výber termínu Nezáväzná objednávka Potvrdenie

Kam plánujete cestovať?

Extra požiadavky

m od pláže

m od zjazdovky

m od skibusu

m od centra

km od letiska

Cestovný agent

Otravujú ťa zaplnené schránky
s ponukami dovoleniek, o ktoré
nemáš záujem?

Vyplň si formulár a náš agent ti bude posielať ponuky, aké si želáš

Vyplniť formulár

New York

USA


ID zájazdu: 827922

od 0,00€ Info o zájazde

Chcete sa informovať
alebo objednať telefonicky? Volajte zdarma 0800 444 555


Vyberte termín

Dátum Dĺžka Typ Doprava Cena/osoba
18.08.2018 dní 0,00 € Vybrať termín

Informácie o zájazde


Program zájazdu:1. deň – Odlet z letiska . Prílet do New Yorku, presun metrom do hotela. Podvečerná prechádzka mestom - námestie Times Square, kde ruch neutícha počas dňa ani noci. večer návrat do hotela.

2. deň – Raňajky, celodenná prehliadka mesta: Battery Park, plavba loďou na Liberty Island - Socha Slobody – jeden zo symbolov mesta, Ellis Island – múzeum imigrantov, dolný Manhattan, Wall Street a Newyorská burza cenných papierov, novogotický kostol Trinity Church, pamätník Ground Zero ale aj nová budova svetového obchodného centra. Prechádzka po prvom a najslávnejšom moste New Yorku – Brooklyn Bridge, ktorý spája Manhattan s Brooklynom. Návrat do hotela vo večerných hodinách.


3. deň – Raňajky, prehliadka mesta: Empire State Building – návštevníkom sa z vyhliadky naskytne neopakovateľný pohľad na New York. Flatiron Building – slávny mrakodrap prezývaný tiež žehlička. A do tretice ďalší známy mrakodrap so šupinatým špicom – Chrysler Building. Prechádzka po známej 5th Avenue s luxusnými butikmi a obchodmi svetoznámych značiek – individuálne voľno a možnosť nákupov. Popoludní Rockefeller Plaza a návšteva blízkej Katedrály St. Patrick, ktorá je najväčšou katolíckou katedrálou v USA. Večer návrat do hotela.

4. deň –Raňajky, pokračovanie v prehliadke mesta: Central Park – najnavštevovanejší mestský park USA s romantickými zákutiami, fontánami a zoo logickou záhradou. Návšteva známej mestskej štvrte China Town a z Big Apple, ako New York nazývajú praví Newyorčania, sa tak na pár okamihov prenesieme do vzdialenej Číny. Štvrť Soho s množstvom galérií, kaviarní, obchodov, butikov, individuálne voľno. Vo večerných hodinách návrat späť do hotela.

5. deň – Raňajky, dopoludnia Museum Mile – múzejná míľa, kde si z bohatej ponuky múzeí vyberie naozaj každý. Odporúčame navštíviť napr. Metropolitan Museum of Art. Individuálne voľno a možnosť nekonečných nákupov v obchodných domoch za vynikajúce ceny. Popoludní návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a presun metrom na letisko. Odlet vo večerných hodinách.


6. deň – Prílet na letisko v popoludňajších hodinách.


Alternatívny doplnkový program : Účasť na zápasoch NHL, alebo NBA


Zmena programu vyhradená !


Cena zahŕňa:

leteckú dopravu aj s letiskovými poplatkami ktoré sú až 350€, 4 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodca CK, odvod DPH a poistenie insolventnosti


Cena nezahŕňa:


komplexné cestovné poistenie Union 3,0€/deň/os., miestna verejná doprava cca 50,- USD . City pass 116 USD (vstupy do vybraných pamiatok) transfer na letisko . Upozornenie: pre cestu do USA je potrebný biometrický pas s platnou cestnou autorizáciou ESTA, na požiadanie Vám ho vybavíme za poplatok cca 20,- EUR.© 2014 Copyright eDovolenky.sk


Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tu.